İNTERAKTİF CD

Tanıtım CD’leri multimedya, yani çoklu medya ürünleridir. Fotoğraflar, animasyonlar, filmler, animasyonlu yazılar ve yazıların yanı sıra veri tabanı da içerebilirler.

Düşündüğünüz bilgi ve görselliği sağlayacak bir katalog bastırsanız ne kadar ödersiniz? Bir çok firma bütçe gerekçeleri ile aslında klasör içeriği olacak bilgiyi,iki yada dört sayfalı broşürlerle aktarmaya çalışıyor. Bu işlemde tabiki maliyetleri arttırıyor. Üstelik multimedya CD’ler sadece basılı katalogların görsel olarak zenginleştirilmiş hali değildir. Adı üstünde çoklu medya. Video, fotoğraf, animasyon, ses vb.ve hatta veritabanı içerebilirler.

Kolay Ulaşılabilirlik ve Saklanabilirlik
Insanlarin bilgisayarlarinda, kütüphanelerindekinden daha fazla bilgi var. Çünkü saklamasi, ve istenildiginde kullanilmasi çok daha kolay. Bir çok brosür kisa süre saklanip çöpe atilmaktadir. Ancak klasör veya katalog gibi ürünler daha uzun süre saklanmaktadir. Bir CD ise her zaman yerindedir.

Ürünlerinizin görünüsü satin alma kararinda etkili ise, örnegin renk seçenekleri, açik-kapali halleri, farkli açilardan görünüsleri tercih edilmelerinde rol oynuyorsa Soyut bir seyi tanitiyorsaniz, örnegin bir projeyi Genis bir ürün/hizmet gamini sunuyorsaniz bunlarin hiç biri geçerli olmasa da, satis elemanlariniz müsteriyi ziyaret ederek yüz yüze satis yapiyorsa veya katalog dagitiyorsaniz Video vb.filmler tanitiminizda rol oynuyorsa Iki veya üç boyutlu (3D) modellere ihtiyaç duyuyorsaniz Büyük boyutlu verileri sunmaniz gerekiyorsa, örnegin ekran fotograflari veya baska fotograflar ile detayli anlatimlarin yer aldigi bir kullanim kilavuzu veya yardim dosyasi gibi Satis için yogun reklama ihtiyaciniz oluyorsa bir tanitim CD’si ile isinizi desteklemeyi düsünmelisiniz.

online cd siparişharita cd dvd katalogcd / dvd tutucularıcd ve dvd'lere 5 renk serigrafi baskı
web tasarımı