Güneş CD / DVD Üretim ve Baskı Teknolojileri

1976 yılında Fındıklı/ İstanbul da kurulmuş olan  firmamız sektöre kurumsal ofis malzemeleri satışı yaparak başlamıştır. 1993 yılında bilgisayar ve baskı teknolojilerindeki hızlı gelişmelere paralel olarak  kırtasiye malzemeleri satışlarımıza printer sarf malzemeleri, fotokopi makinesi parçaları ve sarf ürünleri, bilgisayar ve  oem parçaları , elektronik cihazlar,yazılım ürünleri, matbaa ve baskı işleri, kablosuz ağ sistem kurulum hizmetleri  eklenmiştir.

 

2009 sonu itibarı ile cd/dvd üretim, baskı, kopyalama ile barkod etiketi üretimi ile müşterilerimize bu alanda da hizmet vermeye başladık. Kuruluşumuz olan 1976 yılından bu yana müşteri memnuniyetini en ön sırada sırada tutan firmamız en kaliteli ürünleri ve hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Üretim de kullanmış olduğumuz hammade  sınıflarında A kalite olmakta, satışını yapmış olduğumuz diğer  ürünler ise tamamen orjınal olmaktadır.

 

GÜNEŞ A.Ş  olarak CD üretim /  baski islemlerimizi 1500m2 kapali alanda en son teknolojiye sahip makineler ile , barkod etiketi imalatı ile ilgili üretimi de  en son teknolojiye sahip makinelerle 400m2 alanda yapılmaktadır. Ilkemiz, müsteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktir. CD - DVD baski ve üretimleriniz, barkod etiketlerimiz  zamaninda, eksiksiz ve % 100 garantili olarak itina ile üretilmektedir.

web tasarımı